Знято обтяження 1965 року

Знято незаконне обтяження на все нерухоме майно клієнта у вигляді заборони відчуження.

Клієнту стало відомо про те, що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно наявне обтяження у вигляді заборони відчуження на все належне йому на праві власності нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, декілька земельних ділянок), зареєстроване в 2006 році на підставі договору застави, виданого однією із державних нотаріальних контор у 1965 році. Відомості про таке обтяження були перенесені державним реєстратором у 2013 році з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, який діяв до 01.01.2013 р.

У 2019 році клієнт звернувся до нашої фірми з проханням зняти безпідставно накладену заборону відчуження на все належної йому майно.

У відповіді на адвокатський запит Державний нотаріальний архів повідомив про те, що на будівлю або право забудови повного тезки клієнта (без будь-якої ідентифікації) у 1965 році було накладено арешт на суму 500 карб. Проте вищезазначена відповідь та реєстр реєстрації заборон відчуження, доданий до відповіді, не містять інформації про дату народження особи, на майно якої накладено заборону відчуження, місця її реєстрації, паспортних даних або інших даних, які б могли ідентифікувати таку особу.

Адвокатами нашої фірми були проведені всі необхідні процесуальні дії, результатом яких стало винесення в січні 2021 року судом рішення про виправлення технічної помилки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та скасування в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про обтяження майна клієнта як помилково перенесені з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна шляхом припинення запису про обтяження.

Попередній запис
Захист бізнесу
Наступний запис
Захищені права громадянина Нідерландів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню