Захищені права громадянина Нідерландів

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька.

На жаль, дуже часто українки виходять заміж за іноземців або просто народжують дітей від іноземців з метою подальшої маніпуляції дітьми та вимагання від батьків коштів у значних розмірах.

Звичайно, ніхто не знімає відповідальність щодо виховання та утримання дітей з таких батьків, однак розмір витрат на утримання дітей має бути співмірним із доходами батька та має враховувати ту обставину, що батьки рівні в своїх правах і обов’язках відносно дитини, а матір також має утримувати дитину.

До нашої компанії звернувся громадянин Нідерландів із проханням надати йому правову допомогу щодо законного врегулювання питання утримання його доньки, народженої його дружиною – громадянкою України.

Ознайомившись із матеріалами справи за позовом дружини клієнта про стягнення аліментів, адвокатами нашої компанії було встановлено, що позивач має двох малолітніх дітей: доньку народжену від чоловіка у попередньому шлюбі, якою опікувався клієнт, та спільну доньку сторін. Мати дітей без згоди та дозволу батька забрала дітей з їх постійного місця проживання в Нідерландах та привезла в Україну, перешкоджає як батькові дітей, так і самим дітям, спілкуванню один з одним. При цьому заявила до суду позов про стягнення аліментів з Клієнта на дитину, народжену нею від чоловіка у попередньому шлюбі, у розмірі 6 500 гривень, аліментів на утримання спільної доньки у розмірі 26 000 грн, а також аліменти на своє утримання у розмірі 16 000 грн до досягнення спільною дитиною трирічного віку.

Клієнт не є заможною людиною, працює водієм, має невеликий сталий дохід за мірками Нідерландів, з якого офіційно сплачує всі податки та збори, а також має на утриманні малолітнього сина від іншого шлюбу, у зв’язку з чим судом було зменшено розмір аліментів на утримання спільної доньки та на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку, а також відмовлено в позові в частині стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі.

Попередній запис
Знято обтяження 1965 року
Наступний запис
Розвиток вашого бізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню