Адвокат по спадщині ціни

Прийняття спадщини: що потрібно знати, питання, що найчастіше виникають

Як прийняти та оформити спадщину

Прийняття та подальше оформлення спадщини відбувається заостаннім місцем проживання спадкодавця або за місцем знаходження його майна в разі, якщо місце проживання спадкодавця невідомо.

Прийняття спадщини – це особиста подача відповідної заяви нотаріусу. Прийняти спадщину необхідно протягом 6 місяців з дня смерті спадкодавця.

Після 6 місяців спадкоємці надають нотаріусу на майно спадкодавця. В законодавстві відсутній строк для надання таких документів нотаріусу і отримання свідоцтва про право на спадщину.

Якщо строк на прийняття спадщини пропущений

В разі, якщо спадкоємець протягом 6 місяців не надав нотаріусу заяву про прийняття спадщини, він вважається таки, що не прийняв її. Суд за заявою такого спадкоємця може  надати додатковий строк на прийняття спадщини.

У спадкоємців відсутні документи на майно або в документах присутні помилки

Непоодинокі випадки, коли в спадкоємців відсутні документи на майно спадкодавця. В такому разі необхідно звертатися до суду з позовом про встановлення права власності на майно в порядку спадкування.

Окрім того, звернення до суду необхідно для встановлення фактів, що мають юридичне значення: факту сімейних відносин, проживання однією сім’єю або належності правовстановчого документу.

Часті випадки, коли є невідповідність в прізвищі, імені, по-батькові спадкодавця в правовстановчих документах та в його інших документах, наприклад, паспорт, свідоцтві про народження, свідоцтві про смерть тощо. Дуже часто ці невідповідності є результатом технічних помилок або варіантів перекладу, як правило, з російської на українську.

Компанія «Юридичні послуги «Документ – Сервіс» має адвокатів, юристів, які спеціалізуються на спадкових справах, окрім того нашими партнерами є нотаріуси, які оформлюють спадщину як в Києві, так і Київській області. Саме тому ми надаємо комплексні послуги з оформлення спадщини: вивчення документів, консультації юриста по спадщині, аналіз ситуації, що склалася та знаходження оптимального рішення для наших клієнтів.

Форма замовленння послуги адвоката по спадкових справах

Попередня послуга
Послуги юриста по житловим питанням ціни
Наступна послуга
Консультація з продажу квартири, виїзд юриста на посвідчення правочину
Меню