Консультації адвоката

Звернувшись до нас, Ви отримаєте фахову консультацію адвоката з сімейного, спадкового, трудового, житлового, господарського та міграційного права. Вас проінформують щодо порядку оформлення документів в РАГС, алгоритму створення та припинення юридичної особи (реєстрація та закриття ФОП), проведення процедури банкрутства, операцій з нерухомістю, правил поведінки під час дорожньо-транспортної пригоди, а також, інших питань, які будуть Вас безпосередньо цікавити.

Усна юридична консультація включає:

  • особисту зустріч з адвокатом або ж консультацію з адвокатом по телефону (on-line)
  • правову оцінку ситуації та наданих документів
  • визначення тактики захисту по вирішенню питання
  • рекомендації щодо подальших дій клієнта

У разі, якщо Ваше питання складне або потребує аналізу норм чинного законодавства доцільною стане письмова юридична консультація, що містить:

  • письмове роз’яснення з правових питань, надане адвокатом, яке можна використовувати при спілкуванні з посадовими особами, для підготовки звернень, скарг, позовної заяви до суду
  • при необхідності, адвокат проаналізує договір чи інший документ на відповідність його вимогам чинного законодавства, зробить рекомендації щодо приведення документа у належний вигляд і подальших дій клієнта
  • адвокат на запрошення клієнта може здійснити виїзд поза робоче місце для ознайомлення з конкретними документами, або ж безпосередньо до суду.

Завдяки нашому Сервісу Ви можете відразу, не гаючи часу, отримати якісну та професійну консультацію досвідченого адвоката чи юриста! Залиште свої дані і наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчим часом!

Якщо Вам потрібні консультації адвоката наші фахівці допоможуть Вам

Наступна послуга
Стягнення боргу та відшкодування шкоди
Меню