Розвиток вашого бізнесу

Коли приймається рішення про відкриття бізнесу та його подальший розвиток, у першу чергу, всі думають про модель бізнесу, розмір капіталу та його формування, напрямку та цільовій аудиторії. На жаль, багато хто не надає значення «обличчю компанії, однак це саме те, що буде відрізняти вас, ваші товари або послуги від інших учасників ринку, та надалі зробить вас впізнаваними та успішними.

Наявність зареєстрованого товарного знака передбачає можливість захисту ваших прав та інтересів, виняткове право захисту від незаконного використання вашої марки для товарів і послуг недобросовісними конкурентами, а також можливість продажу або передачі прав власності.

Законодавство України регулює процедуру та порядок розгляду, а також вимоги до заявок на видачу свідоцтв. Невідповідність знака або недодержання встановлених законодавством процедур при подачі заявки може призвести до відмови в реєстрації вашої торгової марки або частковому задоволенню вашої заявки.

Адвокатське об’єднання «Моргун і партнери» зосереджено на представництві інтересів своїх клієнтів та докладає значних зусиль при наданні високопрофесійних послуг клієнтам у сфері захисту прав інтелектуальної власності, порядку реєстрації торговельних марок, авторських прав та технологій.

Ми розуміємо цінність інтелектуальної власності та важливість вжиття всіх превентивних заходів щодо недопущення порушення таких прав, тому максимально професійно, уважно та індивідуально підходимо до вирішення кожного питання.

Попередній запис
Захищені права громадянина Нідерландів
Наступний запис
Часто возникают вопросы: Как развестись? Какие документы необходимы для расторжения брака? Куда обращаться и сколько времени это занимает?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню