Про нас

Шановні наші клієнти!

Юридичні послуги “Документ – Сервіс” – це новий, сучасний формат  надання правових послуг населенню. Ми є офіційним партнером Центру надання адміністративних послуг “ГОТОВО”, тому один з наших офісів розташований саме в будівлі ЦНАП “ГОТОВО” в самому центрі столиці.     Зручне розташування, комфортний сучасний простір, чітка структурованість та високий професіоналізм наших фахівців, використання інформаційних технологій та спеціальних програм.

Місія компанії – підвищення правової культури та обізнаності населення. Саме задля цієї мети нами створюються цикли порад, коментарів чинного законодавства, письмових та відеоконсультацій з найактуальніших питань.

В нашій команді  – адвокати, які практикують в різних галузях права, нотаріуси, перекладачі, спеціалісти з оцінки та виготовлення технічної документації на нерухоме майно.

Оформлення спадщини, трудові спори, сімейне, житлове право, операції з нерухомістю, корпоративне право, спори по кредитам, міграційне право – все це сфери нашої компетенції.

Реєструйтеся на нашому сайті та отримуйте доступ до свого Особистого кабінету задля зручності нашої з вами комунікації. Завдяки Особистому кабінету ви маєте змогу завантажити свої документи, отримати виконані для вас документи, поставити свої питання та отримати відповіді.

Ми завжди відкриті до співпраці!

Наша команда професіоналів

Фамова Христина

Адвокат

Спеціалізація: нерухомість, господарське право, медичне право

Оксана Гунда

Адвокат

Спеціалізація: податкове право, супроводження та захист бізнесу, захист інтелектуальної власності

Інна Хімін

Адвокат

Спеціалізація: цивільне, господарське, трудове та адміністративне право

Скиба Олена

Приватний нотаріус

Меню